KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443079
nr 1544 3079
Torgny Forsberg
(1920-1992), Sverige
Oljemålning, Fjällandskap. Signerad, daterad -86. Olja på pannå, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Torgny Forsberg, svensk bildkonstnär född 1920, död 1992.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:59:03
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Torgny Forsberg
Läs mer om Torgny Forsberg